JEWA Group had met spoed nieuwe chauffeurs nodig. En niet zomaar chauffeurs: mensen die hun vak verstaan en passen bij de cultuur van het bedrijf. Ze schakelden Sociaal Kapitaal in om snel én gericht te werven in een krappe arbeidsmarkt.
We ontwikkelden twee gerichte campagnes: eentje voor de avontuurlijke flessenwagenchauffeur (‘Gas erop’), en eentje voor de sociale tankwagenchauffeur (‘Gas terugnemen’). Met sterke vacatureteksten, pakkende video’s, krachtige visuals en slimme advertenties bereikten we precies de juiste mensen.
Het resultaat?
✅ 15 sollicitaties
✅ 5 nieuwe chauffeurs
✅ In slechts 4 weken tijd
Een resultaat waar we trots op zijn én blij van worden als team. Dit project laat zien wat er mogelijk is wanneer strategie, creativiteit en teamwork samenkomen.
Ook gas op je werving nodig? Wij helpen je met een campagne die werkt. Snel, doeltreffend én met de juiste mensen aan het stuur.